Допомагаємо бачити більше!

Відправити заявку

Встановлення відеоспостереження в Києві

Коротко про нас

Вже більше десяти років наша команда займається проектуванням і установкою систем відеоспостереження в Києві та інших містах України. Набутий за цей час досвід допомагає підбирати для наших клієнтів оптимальні технічні рішення та вдало реалізовувати їх.

Роботи виконуються кваліфікованим персоналом, з дотриманням необхідних норм, термінів і вимог, в суворій відповідності з проектною документацією. Ми не ставимо миттєвий прибуток за головне, тому формуємо помірну цінову політику, враховуючи побажання наших клієнтів.

Відправити заявку
SEO

Робочий Процес

 • 01

  Дослідження об'єкта

  Виїзд фахівця, заміри, оцінка загального стану об'єкта

 • 02

  Складання проекту

  3D моделювання робочого простору для гарантованого покриття всього об'єкта

 • 03

  Монтажні роботи

  Прокладання кабельних ліній, монтаж обладнання на об'єкті

 • 04

  Налаштування системи

  Налаштування системи відеоспостереження та налаштування віддаленого робочого місця

 • 05

  Здача об'єкта

  Комплексне тестування системи та навчання персоналу

З ким ми працювали

Наші клієнти

Початок співпраці

Як це працює

Отже, ви вирішили "бачити більше" на своєму підприємстві, в офісі, на дачі або в квартирі. Все що вам потрібно - просто зв'язатися з нами. З огляду на ваші вимоги та основні завдання, які повинна вирішувати система відеоспостереження, ми підготуємо комерційну пропозицію, щоб зорієнтувати вас за ціною і обсягом послуг. Після чого виготовимо проектну документацію, на підставі якої і буде реалізована ваша система. Наступний етап - монтаж кабельних ліній, відеокамер та іншого обладнання. Після закінчення робіт система тестується і передається Замовнику.

Відправити заявку
Проектування і монтаж

Створення Системи

Що таке якість? Це здатність продукції або послуги задовольняти ваші вимоги. Саме тому кожна система відеоспостереження будується індивідуально, з урахуванням побажань клієнта та вирішення його завдань. Наприклад, задля гарантії того, що фінальна "картинка" на екрані монітора не буде відрізнятися від передбачуваної, всі камери на етапі проектування ми розміщуємо в тривимірному просторі. Таким чином ви зможете заздалегідь, а не після монтажу, побачити, що саме потрапить в поле зору об'єктива.

Ми використовуємо продукцію

Світових лідерів

Гарантія якості

Наші гарантії

Ми надаємо повну гарантію на обладнання та виконані роботи на 2 роки. Протягом цього часу будуть безкоштовно усунені можливі неполадки або збої в роботі системи відеоспостереження. Усі взаємовідносини оформляються відповідно до законодавства України, після виконання робіт Замовнику передаються всі необхідні документи.

Обслуговування клієнтів

Техпідтримка

У своїй роботі ми дотримуємося позиції "краще втратити гроші, ніж репутацію", тому наші зобов'язання - не порожній звук, а дійсно гарантія того, що система буде служити вам довгі роки. Протягом всього терміну експлуатації системи наші фахівці з радістю відповідатимуть на ваші запитання та вирішать будь-які труднощі, якщо такі з'являться.

Зв'яжіться з нами

Наші контакти

Залиште заявку на сайті і наш інженер зв'яжеться з вами.

Телефонуйте нам

+380 93 557-41-97